Mesaj gönder
Ana sayfa

ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD

Çin ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD Sertifikalar
Çin ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD Sertifikalar
Teşekkürler. Gönderdiğiniz ürün numunelerini aldık.Tam olarak beklendiği gibi, güzel, sağlam, siyah metalik bir baloncuklu zarf.Sipariş için resmi kesinleştireceğim ve işbirliğimize devam edeceğim.

—— Ryan

Sizinle işbirliği yapmak benim için bir zevkti. Ürünlerinizi çok beğendim!Şimdiye kadar, ürün iyi bir yanıt aldı. Müşteri şikayeti yok.Muhtemelen önümüzdeki ay ortasında yeni sipariş vereceğim.

—— Eric

Sizinle ilk kez işbirliği yapıyoruz.Alüminyum folyo poşetin kalitesinden ve personelin hizmet anlayışından çok memnunum.Sorunlar ortaya çıktığında, bunları zamanında çözmenin bir yolunu bulabilirler.Çok teşekkürler.

—— Tom Gill

Merhaba Ivy,Sana da mutlu noeller!Evet, siparişi aldık ve her şey harika görünüyor! Teşekkürler!Eşleştirdiğin altın rengi mükemmel! :)Ve gül altın ve beyaz da harika!Çok teşekkürler!Saygılarımla,Josh

—— Josh

Ben sohbet şimdi

ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD

ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Güneydoğu Asya
Okyanusya
Markalar : XUNLAN
No. Çalışanları : 180~200
Yıllık satış : 18000000-2000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 80% - 90%

Shenzhen Xunlan Technology Co., Ltd. Esas olarak anti-statik ve nakliye ambalaj ürünleri üretir ve satar.

 

 

Çin ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD şirket Profili 0

 

 

Ana ürünler: nakliye kabarcık postaları, metalik kabarcık postaları, poli kabarcık zarfları, kraft kağıt kabarcık postaları, yastıklı kabarcık postaları, alüminyum folyo poşetleri, ESD koruyucu poşeti, siyah İletken poşet, iletken ızgara poşeti, vakum poşet poşetleri, pe plastik poşet.Alüminyum folyo kompozit inci pamuk

 

 

 Çin ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD şirket Profili 1

 

 

 

Şirketin alt tesisi: Pazar talebi gelişimine göre, Shenzhen Yijie Packing Products Co., Ltd. 2005 yılında kuruldu, Şirketin kurulmasından sonra, büyük insan kaynakları ve ekipman kaynaklarına yatırım yaptı ve kendini araştırma ve geliştirmeye adadı. antistatik teknoloji.PET kompozit CPP kullanarak kompozit plastik yüzey katmanında çığır açan elektrostatik işleme teknolojisine ulaşarak, yüksek talep gören ürün paketleme çağına anti-statik işlem teknolojisi getirdi.

 

 

 

Çin ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD şirket Profili 2

 

 

 

Şirketin rekabet gücüne uyum sağlamak ve ürün paketleme ve tedarik entegrasyonunda müşterilerle işbirliği yapmak için Xunlan, 2006 yılında Shenzhen Riyuejia Packaging Materials Co., Ltd.'yi satın aldı.Bu fabrika ağırlıklı olarak nakliye balonu postaları, metalik kabarcık postaları, poli kabarcık zarfları, kraft kağıt kabarcık postaları, yastıklı kabarcık postaları vb.

 

 

 

Çin ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD şirket Profili 3

 

 

İleriye bakıldığında, Xunlan Group, müşterilerinin sürekli büyümesini ve başarısını desteklemek için stratejik rekabet gücünü artırmaya devam edecek.Mevcut gelişmiş paketleme teknolojilerini (anti-statik arıtma teknolojisi gibi: anti-statik inci pamuğu, anti-statik sünger, anti-statik kabarcık torbalar, anti-statik karton, anti-statik köpük, vb.) entegre etme konusunda müşterilerimize yardımcı olmaya kararlıyız. .) günlük iş faaliyetleri ile..Bu sayede müşterilerimizin ürünlerini pazarın önüne geçirebilir ve endüstriyel rekabette kazanmalarını sağlayabiliriz.

 

 

 

Çin ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD şirket Profili 4

 

 

Bugün, Xunlan Group, yüksek teknoloji ürünleri, PC kartları, sabit diskler, hassas ürünler, hediyeler, giysiler vb. için ambalaj çözümleri sunan tamamen çeşitlendirilmiş bir üretim ve uluslararası ünlü ürün acentesi haline geldi. Bizi birleştiren şirketimizin amacıdır. ve yenilik gerçek başarıyı getirebilir.Huawei, Foxconn, Xinjiang, Libang Precision ve benzeri dahil olmak üzere sadık müşterilerimizin parlak başarılarını görebilirsiniz.

 

 

Çin ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD şirket Profili 5

 

İletişim bilgileri
ShenZhen Xunlan Technology Co., LTD

İlgili kişi: Miss. Rita huang

Tel: 86-15817229572

Faks: 86-755-27653743

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)